אודותינו

אודות עסקים 12- שלום לכם צרכני תוכן יקרים.

אם הגעתם עד כאן, כנראה שהתחביב שלכם בשעת הפנאי, הוא לקרוא ולהעשיר את הידע שלכם.ולהוציא את הראש מהקופסא, אנחנו חיים ונושמים אינטרנט כך שיש לנו המון מה להציע, המחסור היחיד הוא הזמן.

אנחנו בעסקים 12 כאן בשבילך כדי לספק לכם את מיטב התכנים בתחומים שיעניינו אתכם.

במגזין עסקים שלנו תוכלו למצוא מגוון מאמרים בנושאי אינטרנט וטכנולוגיה ורעיונות לעסקים , בין אם הם עבודה מהבית , או רעיון לעסקי יצירה. שתוכל ליצור ולמכור משהו שהוא הכנת יד , ולא מוצר בדולר שהגיע. מסין .

תוכלו לקבל מידע על החברות המובילות בשוק הטכנולוגי והשיווקי,כמו פייסבוק , יו טיוב, אינסטגרם , טיק טוק, כל הפלטפורמות האלה ממשיכים להתחדש ולהמציא את עצמם מחדש , ואנחנו כאן כזה לתת לכם מה חם ועובד היום ,חידושים בתחום הגאדג'טים ועוד.

אנחנו בעסקים 12   נדאג שתישארו במגזין שלנו ותוכלו למצוא מגוון מאמרים בנושאי אינטרנט וטכנולוגיה ופתרונות דיגיטלים.

מגזין שיווק לעסקים 24/7 הוקם במטרה לתת מענה לעסקים קטנים / בינוניים ועד גדולים , על בעל עסק שהיה רוצה לקדם ולהתקדם יכול למצוא מאמר שיסקרן אותו עד שיתוף במדייה החברתית.

היום ב2022 בזירה הטכנולוגית, שהכל מנוהל על ידי הרשת. חשוב מאוד לשים את הדעת על שיווק נכון וחכם, אחרת תפסידו הרבה. כסף. באמצעות שיווק נכון בכל הזירות, עסקיכוללהתרומםובגדול

על מנת שעסקים ייהנו משיווק נכון וממוניטין טוב ברשת שיביא להמוני לקוחות הקמנו את הבלוג שלנו. בבלוג עסקים12  תוכלו למצוא מאמרים בנושאי שיווק ודיגיטלי ודרכי קידום לעסק הקיים שלך, או לחלופין המון רעיונות לעסקים חדשים, חלקם עוד לא נראה בישראל, מקורות המידע שלנו הוא מנסיון החיים של עורכי האתר + מאמרים ממובילי דיעות בעולם .

כל הרעיונות שמוצגים במגזין עסקים 12 הינו באהבת חינם כדי לעזור למשווקים ישראלים להגדיל את העסק שלהם בין אם הוא בישראל או בארהב .

לבקשות נושאים מיוחדים שעלהם הייתם רוצים לחדד את הידע שלכם מוזמנים להשאיר לנו פניה ואולי נזכה לחדש לך דבר או שתיים.

ברכה והצלחה

צוות עסקים 12

לכל סוג של שיתופי פעולהמוזמנים לשלוח אימיל דרך הטופס יצירת קשר

Back to top button